Фірмовий стиль для адвокатського об’єднання

Адвокатське обʼєднання “Жованнік та Партнери” добре відоме як в місті в Херсоні, так і за його межами. Нашим завданням було створити відповідне візуальне враження єдиним корпоративним стилем.

За основу головного графічного елементу айдентики було взято амперсанд, який є графічним скороченням (або лігатурою) латинського сполучника “et” — українською “та”. Знизу амперсенд довінчує китиця (або бонет) — важливий елемент академічної шапочки, який може демонструвати ступінь вченості людини. Таким чином знак символізує глибокі знання та професіоналізм у своїй справі.

Розроблений слоган “Надійність по праву” – побудований на грі слів, подвійне трактування цієї фрази містить ємну формулу послуг, що надаються фірмою. Перше – надійність, яку забезпечує компанія для свого клієнта, керуючись буквою закону, правовими нормами держави. Друге – гарна якість послуг, на яку вправі розраховувати клієнт.

Окрім ретельно проробленої ділової документації, БА ГРЕЙДС також створило віртуальний тур офісом з розміщенням на сайті та в Гугл Мапах, і веб-сайт обʼєднання (наразі сайт закрито).

Деталі:

ДАТА

Лютий 2013

ДИЗАЙНЕРИ

Маріна Плясова
Олексій Мирошников

Фірмовий стиль Адвокатського об'єднання "Жованник та Партнери"

Віртуальний тур по офісу АО “Жованнік та Партнери”