персональний брендінг

Створення особистого персонального бренду
для просування персони, музичного колективу, політичної партії

Також створюємо особисті
і фамільні герби відповідно
до канонів геральдики.

Персональний брендінг, політичний брендінг – процес, що складається з маси нюансів, тонкощів психології, націлений на формування образу конкретної персони, музичного колективу, політика чи цілої партії у власних очах цільової аудиторії.

Це свого роду вдале “фокусування”, самопрезентація, самоідентифікація, що генерує ємне повідомлення про персону згідно з поставленими завданнями. “Навіщо мені паспорт, якщо я вже легенда?” (“Machete”) – ці слова героя відомого кінофільму влучно характеризують результати успішного персонального брендінгу, у створенні якого фахівці БА “Грейдс” завжди раді допомогти.

На етапі розвитку держави й в умовах високої конкуренції на політичній арені необхідність брендінгового підходу дуже актуальна. І тут об’єктом для брендінгу є принципи та етика партії чи політичного об’єднання. Дані принципи мають бути виражені за допомогою відповідного змісту символіки, та відображати настрої та побажання виборців. Завданням брендінгового агентства є створення чіткої концепції політичного іміджу, здатного ефективно комунікувати з цільовою аудиторією.

Наші логотипи в сегменті персонального або політичного брендінгу: